Kontaktpersoner

Växel: 010 130 11 00
E-post: 
info@ecolux.se
Öppettider: Växeln är öppen 07:45 – 16:30 (lunchstängt 12:00 – 12:45)

 

 

 

Huvudkontor: Ecolux AB
Postadress: 
Box 73, SE-265 21 Åstorp

Besöks- och leveransadress: Ji-Te gatan 10, 265 38 Åstorp

Försäljning

Dennis Conradi, Distriktsansvarig säljare

Försäljning Syd

dennis.conradi@ecolux.se 010-130 11 30

Torbjörn Lindskog, Distriktsansvarig säljare

Försäljning Väst

torbjorn.lindskog@ecolux.se 010-130 11 01

Lars-Erik Gustafson, Distriktsansvarig säljare mitt/öst

Försäljning Mitt/Öst

lars-erik.gustafson@ecolux.se 010-130 11 31

Emil Ersson, Distriktsansvarig säljare

Försäljning Stockholm

emil.ersson@ecolux.se 010-130 11 34

Peter Lewander, Distriktsansvarig säljare

Mälardalen, Stockholm & Norr

peter.lewander@ecolux.se 010-130 11 35

Andreas Molin, Distriktsansvarig säljare

Försäljning Stockholm

andreas.molin@ecolux.se 010-130 11 33

Innesälj/order/offert/
reklamationer/returer

Tel: 010-130 11 00
Offert: ecoluxoffert@ecolux.se
Order: ecoluxorder@ecolux.se

Lotta Glans-Bengtsson, Innesälj & Projektering

Öst och Norr

lotta.glans-bengtsson@ecolux.se 010-130 11 22

Malin Hansson, Innesälj & Projektering

Syd & Väst

malin.hansson@ecolux.se 010-130 11 24

Ida Elzén

Belysningsprojektör

ida.elzen@ecolux.se 010-130 11 26

Laila Malmborn

Belysningsprojektör

laila.malmborn@ecolux.se 010-130 11 39

Hannah Svensson

Belysningsprojektör

hannah.svensson@ecolux.se 010-130 11 25

Teknisk rådgivning

Oscar Bengtsson

Development & product Range manager

oscar.bengtsson@ecolux.se 010-130 11 28

Marknad

Emma Nilsson

Marknadskommunikatör

emma.nilsson@ecolux.se 010-130 11 27

Rebecca Toré

Marknadskommunikatör

rebecca.tore@ecolux.se (föräldraledig)

Ekonomi


Ledning

Martin Johansson

Verkställande direktör

martin.johansson@garam.se 070-772 68 85

Produktion

Marie Brandell-Byrlén

Inköpare

marie.brandell-byrlen@ecolux.se 010-130 11 03

Rasmus Nilsson

Produktionstekniker

rasmus.nilsson@ecolux.se 010-130 11 14